У Новому Роздолі відзначили День міста

День міста в Новому Роздолі відзначають в останню неділю травня. Цьогоріч йому виповнилось 70 ! Багато років поспіль у цей день у місті було дуже людно і весело. Атмосфера Дня міста збирала жителів, друзів та гостей на святкову ходу, фестиваль, концерт.

Цього року, в умовах воєнного стану, цей день не святкували гучно і яскраво. Але відзначили містян, які працювали і працюють на благо Нового Роздолу та його мешканців, розвиваючи і роблячи місто унікальним.

Урочистою молитвою на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку розпочалось відзначення ювілею міста. Святковий концерт, приурочений Дню міста, та нагородження відзнаками відбулися у залі МБК «Молодість» міста Новий Розділ.

З вітальним словом виступила міський голова та депутатка «Європейської Солідарності» Ярина Яценко. Також долучився голова Стрийської районної ради і депутат «Євросолідарності»Михайло Лучечко. До слів привітань долучились й інші депутати, священнослужителі, голова Садівської громади що на Сумщині. Бурмістр міста-побратима Поліце привітав містян відеороликом. Вони побажали місту розквіту і процвітання, а кожному із присутніх благополуччя і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках, миру та спокою у душі і серці та Перемоги кожному з нас.

Присутні на заході мали можливість насолодитися співом, танцями та віртуозною інструментальною грою у виконанні мистецьких колективів Новороздільської громади.