500 окопних свічок виготовили Солідарна Молодь Львівщини та львів’яни для воїнів

Сьогодні Солідарна Молодь Львівщини разом з депутатами міської ради від “Європейської Солідарності”, народними депутатами Софією Фединою, Олегом Синюткою та львів’янами долучились до проєкту «ТУТ.line» — «Територія української турботи» на підтримку ЗСУ.

“Українська молодь – неймовірна. Сьогодні тисячі молодих людей стали на захист України зі зброєю в руках, тисячі інших активно долучилися до волонтерської діяльності, серед них – представники Солідарної Молоді Львівщини. Зараз ми робимо 500 таких пальничків. Вони горять від 4 до 9 годин. Маленький горить 4 години, а великий 9 годин”, — поділилась депутатка Львівської міської ради Анастасія Окряк.

Валерія Коровкіна керівник проекту “Територія української турботи”, голова ГО Солідарної Молоді Києва розповіла, що завдяки цим пальничкам хлопці в окопах можуть собі або підігріти їжу, або зварити каву. А взимку вони будуть ще й зігрівати.

“Сьогодні маю змогу долучитися до дуже важливої справи. Я нещодавно мала нагоду пересвідчитись, що в бліднажах, в окопах знаходитись в сезон дощів буває складно, такі свічки дають нашим воїнам світло, тепло та надію. Зазвичай воїни кажуть, що вони дуже потрібні, часто у великій кількості”, – розповідає Софія Федина.