У Львові відбувся тренінг для представників Європейської Солідарності від IRI

У Львові відбувся тренінг з партійного будівництва для депутатів та партійців «Європейської Солідарності», який провів Міжнародний республіканський інститут (IRI).

IRI – платформа навчання, яка дає змогу дізнатися більше про цінності демократії та ефективне управління з метою розбудови демократії в Україні та сприяння реформам належного врядування. Платформа створена та координується Міжнародним республіканським інститутом, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ та торгівлі Канади (GAC).

Говорили про принципи партійного будівництва, кризові комунікації, стратегічне планування та роботу партійних осередків, створення меседжів, комунікацію з виборцями та громадськістю, демократичні цінності й про багато іншого.

“Хоч сьогодні в Україні не полишаються спроби обмежити певні демократичні здобутки, зокрема й свободу слова, ми повинні продовжувати боротись за наші спільні цінності та принципи”, – поділився під час виступу Микола Княжицький.

“Наша команда з перших днів війни готова була відстоювати наші свободу, гідність та демократію. Ми готові були стати до оборони Києва, адже не словах, а реальними справами доводимо, що разом, ми здатні перемагати. Наша команда активно долучається до благодійності, вступає у лави ЗСУ та територіальної оборони, відстоює європейські цінності на міжнародному рівні. Ми точно переможемо ворога!”, – розповіла Марія Іонова.

“Сьогодні ключовою є наша синергія. Ми повинні мати відповіді на питання: “В якій державі хочемо жити?”, “Яку державу хочемо залишити нашим дітям?”, “Заради чого боремось?”. Зараз ми вільні, у нас є своя країна, своя мова, своя церква, ми повинні мотивувати суспільство до реальних та якісних змін”, – поділилась Софія Федина.

“Представники нашої команди беруть активну участь у захисті нашої держави. Чимало з них віддали свої життя за цю країну, серед них і Тарас Жеребецький, який загинув нещодавно. Усі ми стоїмо за демократію, проти тиранії та авторитаризму, і стоятимемо аж до нашої перемоги!”, – зазначив Микола Величкович.

Такі навчання, інструменти та навички вже довели свою ефективність у підготовці депутатів місцевих рад до кращого виконання своїх обов’язків, тому «Європейська Солідарність» і надалі продовжуватиме свою співпрацю з Міжнародним республіканським інститутом.