У Львові заборонено діяльність московського патріархату! – Юрій Ломага

Таке рішення сьогодні прийняли депутати під час засідання сесії Львівської міської ради. Юрієм Ломагою була підготована ухвала про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви “Група Догнала” на території Львівської міської територіальної громади.

Діяльність цих структур носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер, а враховуючи факти, які відбулись на території Львівської міської територіальної громади, свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях наших громадян з боку російських окупантів, зокрема, що стосується діяльності на території України Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви “Група Догнала”, яка призводить до штучного протистояння і розколу українського суспільства на релігійній основі, з метою консолідації українського народу, ми ухвалили відповідне рішення.

Російській агентурі не місце у Львові. Московський патріархат і “Група Догнала” несуть загрозу національній безпеці України