Величезні суми коштів повинні контролюватися – Ломага

Виконавчий комітет більше не повинен виділяти величезні суми коштів на власний розсуд не звітуючи перед депутатським корпусом про ефективність їх використання! Завтра на сесії Львівської міської ради на розгляд депутатів буде запропонована Комісія фінансів та планування бюджету.

Ухвала, яка скасовує дію ухвали від 24 лютого 2022 року № 2133 “Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік”.

Згідно з попередньою ухвалою, виконавчому комітету Львівської міської ради дозволили виділяти кошти в сумі до 50 млн грн без погодження з бюджетною комісією.

Зареєстрована нами ухвала, яку розглядатимемо на сесії, зупиняє дію попередньої та повертає все до звичайного робочого процесу, який був до моменту повномасштабної війни.

“Таке рішення варто ухвалити, адже, фактично, за 4 місяці війни, ми пересвідчилися у неефективності розподілу коштів Львівської міської територіальної громади. Міський голова Львова бездарно її застосовує, кошти виділяють без будь-яких погоджень та контролю з боку представників громади. Немає прозорості. Депутатський корпус та комісія фінансів, перед якою ніхто не звітує куди витрачають кошти і яке їхнє цільове використання, вимагають прозорості”, — розповів Юрій Ломага.