“Ні” московській церкві у Львівському районі

Сьогодні відбулась позачергова сесія Львівської районної ради. Деталями з нами поділився депутат від “Європейської Солідарності” Олександр Сироїд.

“Проголосували звернення щодо заборони діяльністі московської церкви та релігійних організацій, які є її частиною на території Львівського району. Парафії, що перебувають у єдності з московським патріархатом, впродовж 14 днів можуть перейти до Православна Церква України”, – розповідає він.

“Також звернутися до Верховна Рада України з вимогою ухвалити Закон про заборону московського патріархату на всій території України”, – додає Олександр.

Каже, що затвердили Угоду про транскордонну співпрацю між Львівською районною радою та районом Саарпфальц- Крайс (Німеччина).

Зазначає, що запропонував внести зміни у порядок денний додавши кілька питань стосовно Комарнівська міська рада. Справа в тому, що дана громада впродовж шести місяців звертається із проханням встановити зміни меж сіл Бучали, Катериничі та Литовка Комарнівської міської громади, однак, на жаль, фракція «Самопоміч», а саме чотири депутати просто утримались від голосування. Тому дане питання знову відкладається на невизначений термін.