Повідомлення від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” для засобів масової інформації

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України, Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність», повідомляє, що 21 вересня 2021 року о 18 год. 00 хв. за адресою: Львівська область, місто Львів, вул. Коперника, буд.19 (Палац Мистецтв), відбудеться Конференція з метою висування: 

І.  кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на позачергових місцевих виборах 31 жовтня 2021 року, зокрема:

у Львівському районі Львівської області:

– кандидата на посаду Комарнівського міського голови Львівського району Львівської області;

у Яворівському районі Львівської області:

– кандидата на посаду Шегинівського сільського голови Яворівського району Львівської області.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на Конференції додається.

ПОРЯДОК 

акредитації представників засобів масової інформації 

на Конференцію Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”  кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на позачергових місцевих виборах 31 жовтня 2021 року

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” (далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на позачергових місцевих виборах 31 жовтня 2021 року.

Про дату, час і місце проведення Конференції з метою висування кандидатів повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” за адресою: https://lviv.eurosolidarity.org/

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії Жеребецьким Тарасом Петровичем, тел.: +380 68 363 29 86; електронна адреса: lviv.sekr@gmail.com, шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3.  Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 09 год. 00 хв. 20 вересня 2021 року.

4. Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

1) Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії;

2) Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції.

3) Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок.

4) Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.