Тарас Оприск : За важливі справи треба братись з розумом

На засіданні бюджетної комісії Миколаївської міської ради були присутні представники депутатської фракції «ЄС» : Тарас Оприск, Микола Оприск, Андрій Бачик, Наталія Верещинська.

На комісії довго дискутували про відкриття культурно-просвітницького центру в Миколаєві на базі недіючої котельні, що по вулиці П. Чайковського. 

Така ідея ініціаторів звернення викликала різні думки. Зокрема, Тарас Оприск, голова депутатської фракції «Європейської Солідарності» у Миколаївській міській раді висловив свою думку:

«Ідея  – добра. Усі культурні та просвітницькі проекти завжди радо вітаю, підтримую, бо такий центр нам однозначно потрібен. Варто заохочувати дітей, молодь, жителів наших громад до споглядання картин, творів мистецтва. Та чи робити такий центр саме у приміщенні котельні – питання неоднозначне, бо будівля в такому стані, що її треба привести до пуття. Скільки туди вкладати? Спершу треба виготовити проектно- кошторисну документацію. За такі серйозні справи треба братись з розумом. Не хочеться мати в місті ще один довгобуд. До слова, ми вже маємо в сусідньому селі,і в центрі Дроговижа величезний довгобуд, який також має бути центром культури для дозвілля. Тому такі рішення треба добре обдумувати» – зауважив представник «ЄС».

Своє бачення подальшої долі будівлі депутати висловлять 22 вересня, на черговій сесії.