У Львові облаштують нові місця для паркування – Володимир Лесик

Під час засідання комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності депутати проголосували за збільшення кількості місць для паркування транспортних засобів.

«У Львові з паркуванням проблема, намагаємося впорядкувати ситуацію. Тепер львів’яни матимуть можливість паркувати свої авто за новими локаціями: по вул. Академіка Підстригача, по вул. Кульпарківська. Крім того, сьогодні під час виїздного засідання транспортної та інженерної комісій депутати погодили облаштування нових паркомісць і по вул. Шухевича», – розповідає секретар комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності, депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Лесик.

Міські обранці розглянули також звернення ЛКП «Львівавтодор» щодо затвердження нових тарифів на послуги паркування. ЛКП пропонує підняти вартість паркування на 10 грн за годину. Депутати вважають аргументацію зростання ціни на оплату паркомісць у Львові необгрунтованою, запевняє Володимир Лесик.

«Ми не проголосували за збільшення оплати за паркування, адже виникає питання: що ж нам натомість пропонує «Львівавтодор»? Якщо сьогодні має місце зростання ціни на оплату паркомісця, то повинні бути якісь додаткові сервісні послуги або ж покращення умов, територій. Ми прийняли рішення повернутися до цього питання на наступному виїздному засіданні комісії».

Нагадаємо, зараз у Львові діють чотири зони паркування. Вартість паркінгу у першій зоні (центр міста) коштує 20 грн за годину у відкритих та 30 грн/год. у закритих паркінгах. У другій зоні (близько до центру) година паркування вартує 15 грн, у третій (трохи далі від центру) – 10 грн та в четвертій (решта міста) – 5 грн.