В Новому Роздолі розробляли концепцію парку біля міського озера 

9 червня у малому залі Будинку культури “Молодість” відбулися громадські слухання на тему: “Обговорення реконструкції парку біля озера (Набережна) в місті Новий Розділ”.

Цьогоріч Львівська обласна рада підтримала програму соціально-економічного та культурного розвитку області, відповідно до якої на реконструкцію парку на Набережній в Новому Роздолі виділено 1 млн. 800 тис.грн.

Представниця “Європейської солідарності ” , міський голова Ярина Яценко коротко описала процес роботи:

“Технічна документація на землю вже виготовляється. Загалом парк займатиме територію близько 8 гектарів. На черзі – виготовлення ПКД. Хоча якраз для цього і потрібно розробити концепцію парку, тобто як він виглядатиме, що в ньому буде і т.д. ПКД повинно пройти узгодження. А далі – тендер на виконання робіт, який, згідно законодавства, триватиме майже два місяці.”

В парку має бути кілька “зон”. Наразі Ярина Яценко та начальник відділу архітектури Ірина Мельник перечислили кілька пропозицій:

– ігровий майданчик для дітей, з елементами інклюзії (доступу до нього дітей з особливими потребами), або як варіант два окремі ігрові майданчики;

-спортивний майданчик, волейбольний;

-вуличні тренажери;

-страйк-парк для занять екстремальними видами спорту;

-літня естрада (амфітеатр) – на пагорбі нижче Центру зайнятості;

-зона для вигулу собак;

-майданчики для харчування (або так звані зони барбекю);

-пішохідний місток на острівець посередині озера.

Звісно, у парку будуть прокладені пішохідні доріжки, встановлені лавочки, зокрема, заплановані і т.зв. “розумні лавки”, де можна буде підзарядити гаджети чи підключитися до wi-fi.