“EDYN Україна має можливість втілювати проєкти, так необхідні для розвитку демократії нашій країні”, – Юрій Стечишин

EDYN Ukraine провів Strategic Session задля визначення цінностей, місії та візії організації, мета якої – поширення демократичних цінностей задля сталого розвитку суспільства в країнах з тоталітарним минулим.

Представляв партію ЄС в EDYN Ukraine депутат Львівської районної ради Юрій Стечишин. Йдеться про європейську мережу молодіжних лідерів, заснована роки два тому. У Києві було зібрання українських учасників для вироблення такої стратегії цінностей, цілей, бачення на найближчу перспективу, де навчалися стратегічному плануванню та обговорювали плани на майбутнє.

Як зазначив Юрій Стечишин, місія організації – промоція демократії. EDYN заснована і фінансується США.

“Організація активна в країнах південної та східної Європи, власне в тих, де колись були тоталітарні режими. Я є членом EDYN, туди мене делегувала партія “Європейська Солідарність”. Скажу направду, weekend вдався. Знаходився у вирі емоцій, нескінченних обговорень, дискусій та чудових людей, які втілюють в життя неймовірні проєкти. Надзвичайно вдячний організаторам події: National Democratic Institute та International Republican Institute (IRI) за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна. Ви зробили неймовірне та забезпечили максимальне дотримання протиепідеміологічних заходів. EDYN Україна має можливість втілювати проєкти, так необхідні для розвитку демократії нашій країні. Вірю, разом у нас вийде! Велика подяка Alexandra Baklanova за фасилітування зустрічі”, – зазначив Юрій Стечишин.