Депутати Миколаївщини змагаються на спартакіаді в Чорноморську

У місті Чорноморську триває Всеукраїнська спартакіада серед депутатів: народних, обласних, районних, міських (міст обласного значення), селищних та сільських рад. По рахунку це вже 9 спартакіада.

Змагаються у п’яти видах спорту:  футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки. Позмагатися до міста на чорноморському узбережжі з’їхались з усієї України понад 450 учасників із 18 команд. Триватиме турнір до 12 червня.

У команді від Львівщини маємодепутатів Миколаївської громади: президент ФК “Миколаїв” Микола Оприск і три віце-президенти футбольних клубів – Мар’ян Стрипа, Андрій Гладкий, Степан Пилип.  А ще голова Стрийської районної ради, Михайло Лучечко.

Вчора команда депутатів Львівщини з рахунком 7:0 у другому матчі з мініфутболу перемогла команду депутатів Київської області.

«Футбол ще з дитинства моя спортивна стихія. Для мене футбол – значно  більше ніж просто гра, це заряд енергії і навіть відпочинок після роботи. Тому не пропускаю жодної нагоди «поганяти» м’яча. Вже декілька років поспіль змагаюсь з командою депутатів на спартакіаді в Чорноморську, де спортивна інфраструктура просто вражає! Конкуренція серйозна, але маємо велику групу підтримки. Вчора команда з мініфутболу перемогла команду з Києва з рахунком 7:0. Як так добре підуть справи то чекайте нас вдома з кубком!», – зауважив представник «ЄС» Михайло Лучечко.