Заява фракції «Європейська Солідарність» у Дрогобицькій міській раді

Фракція Європейськоі Солідарності у Дрогобицькій міській раді категорично проти підняття цін на перевезення у маршрутках громадського транспорту.

На черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицькоії міської ради, яке відбудеться 18 травня, виноситься проєкт рішення в якому запропоновано затвердити тариф на перевезення у маршрутках громадського транспорту в розмірі 8 гривень.

“Європейська Солідарність” заявляє, що таке підняття цін є необґрунтоване і вкрай цинічно воно виглядає на тлі сьогднішніх умов життя наших громадян .

В цей час, коли українці проживають непрості часи пандемії, шаленого підвищення цін, тарифів на ЖКП, газ та електрику для населення. Коли в державі перенесено терміни широко розрекламованого підвищення пенсій та мінімальної зарплати, скасування підвищень зарплат вчителям та медикам, відсутності індексацій пенсій чорнобильцям, військовим пенсіонерам, науковцям та іншим, під «каток» антисоціальної політики влади потрапили також і субсидіанти у Дрогобицькій ТГ влада вирішили підняти щей ціни на проїзд у транспорті.

Фракція “Європейськоі Солідарності” у Дрогобицькій міській раді виступає проти такого підняття цін на перевезення у маршрутках громадського транспорту та закликає владу міста з усією відповідальністю перед громадою підійти до розгляду такого рішення !