«ЄС Миколаївщини» нагородила переможців екологічного конкурсу

Місцевий осередок політичної партії «Європейська Солідарність»  Миколаївщини нагородив переможців екологічного конкурсу.

До міжнародного Дня Землі представниця «ЄС» Миколаївщини, депутатка Наталія Верещинська ініціювала екологічний конкурс та запросила дітей і батьків з Миколаївщини та сусідніх громад долучитись.

«Екологічний конкурс – це добра нагода нагадати про те, що всі ресурси на нашій планеті не безкінечні і нам варто турбуватись про довкілля. Ми вже неодноразово проводили схожі акції, конкурси малюнка, а тепер залучили до процесу ще й батьків, які разом з дітьми створили, змайстрували цікаві речі, саморобки із  вторсировини (пластик, скло, тканина). У такий спосіб батьки власним прикладом показали дітям як можна подарувати нове життя старим речам», -розповіла ініціаторка акції, депутатка «ЄС» Наталія Верещинська.

Організатори конкурсу отримали більше двадцяти робіт. «Кожна робота заслуговує не перемогу, тому всі наші учасники отримали цікаві подарунки», – зазначила Наталія Верещинська.