Патріотичне виховання молоді на Золочівщині

«Будування молодої, модерної, сучасної армії буде справою молоді, що викувана національно-свідомим світоглядом, гідна історичної місії власного народу, готова і прагне змін заради України» – член партії «Європейська Солідарність», вчитель історії Тарас Криницький.

У Золочівському Навчальному центрі Національної гвардії Украни ім. Василя Вишиваного відбулися військово-польові збори, де були присутні представники партії «Європейська Солідарність»

Школярі Золочівщини цього тижня мали можливість ознайомитись з історією та бойовим шляхом Навчального центру, із зразками озброєння та техніки Національної гвардії України, а також спробувати свої сили зі стрільби у лазерному тиру. Також школярі мали змогу виконати нормативи з кидання навчальних гранат та тактичної медицини.

«Гартування нації розпочинається з кування характеру і цілеспрямованості її молодого покоління. Цінним і вартісним в цьому відношенні є освітній і виховний аспект інституцій, що відповідальні за долю української державності. Цього тижня у Навчальному центрі ім. Василя Вишиваного Національної гвардії України у м. Золочів відбулись військово-польові збори старшокласників. Будування молодої, модерної, сучасної армії буде справою молоді, що викувана національно-свідомим світоглядом, гідна історичної місії власного народу, готова і прагне змін заради України» – так розповідає член партії «Європейська Солідарність», вчитель історії Тарас Криницький.