Медицині Поморянської селищної ради – бути!

Голова Поморянської селищної ради вдячний за допомогу всім, хто долучився до вирішення цієї проблеми, зокрема депутату Верховної Ради Олегу Синютці та голові Львівської обласної ради Ірині Гримак.

У цей передвеликодній час громада Поморянської селищної ради має надзвичайний подарунок. Наказом МОЗ України від 23.04.2021р. №803 “Про ліцензування медичної практики” КНП “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області надано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики в: АЗПСМ смт.Поморяни, с.Поляни, с.Ремезівці та в пунктах здоров’я: с.Жуків, с.Шпиколоси, с.Сновичі, с.Махнівці, с.Бібщани, с.Богутин.

Голова Поморянської селищної ради дякує за допомогу в підготовці та оформленні матеріалів на отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики тво директора КНП “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Жмурі Л.П., депутату Верховної Ради Синютці О.М., голові Львівської обласної ради Гримак І.Я., керівництву КНП Золочівська ЦРЛ та всім хто долучився до такого бажаного результату.

«Радий, що нам вдалося отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики. Також вдячний всім хто відгукнувся, не залишився осторонь і допоміг нам. В таких ситуаціях ми маємо об‘єднуватись заради здоров‘я та майбутнього людей і тоді будемо мати хороший результат. Тепер наші мешканці зможуть отримати належну медичну допомогу» – каже голова Поморянської селищної ради від «Європейської Солідарності» Степан Бузановський.