Розвадівська і Тростянецька громади отримали допомогу від Фонду Порошенка

Днями на Львівщину прибула перша партія допомоги від Фонду Порошенка та ГО «Справа громад». 29 квітня допомогу отримали Розвадівська і Тростянецька громади.

 Разом з депутатами місцевого осередку «Європейська Солідарність Миколаївщини» та місцевими активістами роздали потребуючим понад двісті пакунків: 173 продуктові набори у Розвадівській громаді та 95 у Тростянецькій громаді.

Разом з депутатом обласної ради Миколою Седілом, головою Стрийської районної ради Михайлом Лучечком, головами громад Михайлом Цихуляком та Романом Сидором вручили пакунки жителям громад.

«Продуктові набори до великодніх свят отримали люди похилого віку, люди з інвалідністю, багатодітні сім’ї, самотні люди з хронічними захворюваннями. 

Частину пакунків вже передали, до кінця тижня допомогу отримають всі, хто її найбільше потребує», – розповів представник «ЄС», депутат обласної ради Микола Седіло та додав: «Маємо пам‘ятати про людей, які потрапили у скруту через складні життєві обставини та пандемію коронавірусу. Дуже важливо, щоб у час, коли влада бездіяльна, українці відчували себе захищеними», -зауважив депутат.