Примножуємо добрі справи разом з Фондом Петра Порошенка

Голова Дрогобицького партійного осередку «Європейської Солідарності» Володимир Бернадович разом з Назарій Броварський активним партійцем ЄС та Молодіжкою Дрогобича передали продуктові набори від Фонд Порошенка для потребуючих людей, багатодітних сімей і самотніх літніх людей у Карітас Самбірсько – Дрогобицької Єпархії.

Керівник ГО Солідарна Молодь Дрогобича Влад Бернадович долучився до акціі , яку розпочав Карітас СДЄ «Наповни Великоднього кошика для потребуючих людей» та передав святкові ПАСКИ. «Долучившись до цієї акцї , таким чином хотілось допомогти і подарувати нужденним надію на великоднє диво та святковий настрій», – зауважив Владислав Бернадович.

Страсний тиждень — це час для добрих думок та вчинків. Це час, коли ми повинній найбільше проявити любов та милосердя! І це чудова нагода робити добрі справи, а саме – допомогти ближньому, нужденному і подарувати відчуття свята.

«У такі складні часи в яких зараз перебувають українці , коли ми живемо в умовах пандемії короновірусу , ми повинні рятувати та допомагати один одного. Тому Фонд Порошенка та ГО Справа Громад спільно з депутатами «Європейської Солідарності» вкотре вирішили підтримати людей та зробити все можливе, щоб в умовах пандемії українці відчули себе захищеними.
Також хочу закликати мешканців нашої громади у ці святкові дні проявити відповідальність та дотримуватись усіх проти епідеміологічних заходів безпеки. Бо здоров’я це саме важливе що в нас є. Бережіть себе та своїх рідних . З прийдешніми святами усіх!» – наголосив Володимир Бернадович керівник Дрогобицького осередку “Європейськоі Солідарності”.