Мистецька плеяда майстрів писанки має збільшуватися – Микола Романишин

Вчора, за участю Сколівського міського голови Миколи Романишина, керівника осередку ПП “Європейська Солідарність”, депутата Сколівської міської ради від “Європейської Солідарності” Богдана Юрківа, керівника відділу культури, туризму та промоцій Сколівської міської ради Володимира Крушельницького, в Історико-краєзнавчий музей “Сколівщина” урочисто відкрито виставку великодніх атрибутів та писанок ” Художній писачок”.

Виставка триває під егідою Сколівської міської ради, Стрийської РДА, спільно з відділом культури, туризму та промоцій Сколівської міської ради, Сколівським міським Народним домом “Бескид” (директор Світлана Сличко, депутат Стрийської районної ради від “Європейської Солідарності”), Сколівською центральною бібліотекою (директор Галина Дольна), Сколівським Центром юнацької творчості (директор Роксолана Британ) польською громадою Стрийщини ( керівники ГО Юлія та Тетяна Бойко) в рамках проєкту #Традиціїщообєднують” на запрошення завідувача сектору культури Стрийської РДА Ольга Боднар та начальниці відділу освіти, охорони здоров’я та спорту Стрийської РДА Олени Урдей.

Окремо експонуються роботи унікальних майстринь з написання писанок воском Лідії Ортинської з м. Сколе та Олександри Цуняк з Турки. Це – фантастична праця, в яких закладена дуже рідкісна бойківська орнаментика, є присутні магічні знаки, таємничі коди, послання до нащадків.

“Мистецька плеяда майстрів писанки має збільшуватися, а мистецтво її створення має бути вічним”, – зазначив Микола Романишин і привітав усіх присутніх з прийдешніми великодніми святами!