Фонд Порошенка та “Справа Громад” передали продуктові набори в Городоцьку ОТГ

У метушні підготовки до великодніх свят часом забуваємо про найголовніше – наповнювати життя не лише фізичним змістом, а також змістом духовним. Крізь власні комори, де полиці вгинаються під вагою всяких смаколиків, не помічаємо, що зовсім поруч є люди, які справді потребують підтримки, які у тому числі через кризу в умовах коронавірусної пандемії опинились у складних життєвих умовах. Тим паче, Львівщина лише цього тижня вийшла з червоної карантинної зони.

На допомогу таким сім’ям поспішив Фонд Порошенка та ГО «Справа громад», вони розгорнули насправді широкомасштабну допомогу по цілій державі, в тому числі на Львівщину прибуло майже 1200 продуктових наборів від Фонду Порошенка, які місцеві депутати та активісти «Європейської Солідарності» в громадах передають тим людям, які цього дійсно потребують.

До благодійності на Городоччині активно залучені й депутати Городоцької ОТГ фракції Європейська Солідарність, а також депутати Львівської районної ради від нашого краю.

Так, днями допомогу до свят – актуальні продуктові набори – вже отримали 160 сімей, найбільш потребуючі мешканці. З них два десятки пакунків роздала депутатка Львівської районної ради Оксана Фостяк.

Пані Оксана розповідає: “Керниця, Артищів, Мавковичі, Черляни, Добряни, Ганичани, Городок – цього тижня побувала у сім’ях, які проживають на Городоччині і потребують допомоги. Для них ці набори до свят стали не лише приємним, а й необхідним подарунком. Життя в кожного дуже складне, до сих пір до тями приходжу. Болить бачити стареньких, самотніх, хворих пенсіонерів, яким надзвичайно важко давати собі раду. Є сім’ї, де батько сам виховує трьох дітей, двоє з яких неповнолітні. В одному селі живуть брат із сестрою, брат – інвалід, пересувається на колясці, яку змайстрували з велосипеда. Є родини, де дітей виховує бабуся (дід – помер, матір позбавили батьківських прав, а батька – немає). Але ці діти такі дивовижні, мені є чого в них повчитися, адже такої любові до життя, стремління до успіху, співпереживання і доброти не зустрічала. Бід у людей багато, є такі випадки, що не лише на ліки коштів бракує, а й на хліб. Не виходить з пам’яті зустріч з бабусею, яка опікується хворим внуком. Дитина ще до школи не ходить, а уже 27 разів лежала в лікарні і перенесла 3 операції. Жінці до сих пір доводиться сплачувати кредити за ті операції. І ще й внука на ноги ставити. Ось такі долі людські…”

Веселих свят усім, щасливих зустрічей із рідними, в достатку та добрих помислах, з Божою ласкою та радістю в кожній домівці!