Мешканці Малих Грибовичів та Брюховичів просять про транспортне сполучення – Володимир Марусяк

Сьогодні, 22 квітня депутат «Європейської Солідарності» Володимир Марусяк звернувся до міського голови з проханням надати доручення про створення робочої комісії для опрацювання питання щодо забезпечення транспортного сполучення села Малі Грибовичі та Брюховичів. 

Єдиний можливий проїзд до села Малі Грибовичі – це Брюховицький ліс. Основна дорога вулиця Вербівка – непроїзна для будь-якого транспорту, переконує депутат.

«Мова йде про відрізок дороги довжиною 2 км яка сполучає село Малі Грибовичі та село Брюховичі. Даний відрізок дороги мешканці роками ремонтували своїми силами. Проблему треба вирішувати нагально. Дорога через Брюховицький ліс не є загальновідома, екстрені служби в разі потреби не мають змоги приїхати до мешканців села, що наражає їх на небезпеку».

Нагадаємо, вказаний відрізок дороги, який пролягає через ліс, перебуває на балансі Державного підприємства “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр”, відповідно, необхідно щоб Львівська міська рада посприяла у наданні дозволу на будівництво дороги.