У нашій громаді права та інтереси дітей будуть захищені» – Зоряна Пура, «Європейська Солідарність» 

На черговому засіданні виконавчого комітету створена комісія з питань захисту прав дитини Радехівської міської ради, до якої увійшли і представники ПП «Європейська Солідарність», старости Зоряна Пура та Ярослав Шевчук. 

“Діти – це наше майбутнє. Вони, як ніхто інший, потребують нашої опіки, особливо опинившись у складних життєвих обставинах. Від того, як дбатимемо про дітей і захищатимемо їх права сьогодні, залежить майбутнє нашої країни. Місією створеної при міській раді комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток”- прокоментувала пані Зоряна. Відповідно до рішення виконавчого комітету, на комісію з питань захисту прав дитини покладені завдання розглядати та подавати пропозиції до індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.  

Комісія, також, уповноважена розглядати спірні питання, зокрема, доцільності підготовки та подання до суду позову чи висновку органу опіки та піклування про  позбавлення, поновлення батьківських прав, відібрання дитини у батьків без позбавлення батьківських прав, вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини, підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України,

доцільності встановлення і припинення опіки, піклування,розгляду звернень дітей щодо неналежного виконання батьками, опікунами,  піклувальниками обов’язків з виховання або щодо зловживання ними своїми правами, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток та інші питання, пов’язані із захистом прав дітей.

Головою комісії обраний заступник міського голови Володимир Шевчук, заступником голови комісії — заступник міського голови Петро Ковальсьий, асекретарем комісії – директор центру соціальних служб Радехівської міської ради Юрій Наконечний. До складу також увійшли начальник відділу організації діяльності, закладів освіти Радехівської міської ради, директор комунального некомерційного підприємства, Радехівська центральна районна лікарня Радехівської міської ради, начальник центру надання, адміністративних, послуг Радехівської міської ради, начальник юридично-кадрового відділу Радехівської міської ради, інспектор ювенальної превенції Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області та старости сіл громади.