Недитячі проблеми дитячих садків

Житлові комплекси у Буську множаться, а ось де будуть виховуватись і вчитись дітки мешканців, ніхто не думає. За останні роки народжується більше дітей, тож дефіцит садочків стає відчутний. Триповерхові ліжечка у садочках – не варіант для вирішення проблеми.

Прилаштувати малечу у дитячий садок – сьогодні непростий виклик для батьків з Буська. Адже банально бракує місць для усіх діток. Групи більшості дитсадків сьогодні нараховують і по сорок дітей, за якими закріплено зазвичай одну виховательку і няню. Саме тому батьки регулярно звертаються до Буської міської ради, до місцевих депутатів з проханням нарешті почати вирішувати це складне соціальне питання. Проблема не вирішується, однак з роками ця тема лише більше загострюється, бо нові місця не з’являються, натомість кількість бажаючих лише збільшується.

Брак цих установ змушує деяких батьків записувати свою дитину в спеціальну електронну чергу ще з моменту народження. Але, навіть у цьому випадку, омріяне місце можна отримати, коли дитина вже має йти до школи.

Проблема забезпеченості, тобто значного дефіциту місць та вихователів у дошкільних навчальних закладах суттєвим чином обмежує доступ дітям до якісного виховання та є загальнодержавною проблемою. Її вирішення потребує погоджених масштабних зусиль центральної, місцевої влад, громадськості та приватного бізнесу, – зауважила Оксана Бабінська, депутат Буської міської ради від “ЄС”.

Тож давайте разом знайдемо шляхи вирішення проблеми, задля якісного виховання наших дітей. Адже діти – майбутнє нашої країни.