Микола Оприск, Мар’ян Стрипа: Робимо перший крок до відновлення стадіону «Ювілейний»

14 квітня, на 9-й черговій сесії Миколаївської територіальної громади депутати “Європейської Солідарності” Микола Оприск та Мар’ян Стрипа озвучили спільний запит. Він стосувався спрямування 400 тисяч гривень для виготовлення проекно-кошторисної документації для реконструкції стадіону «Ювілейний» у місті Миколаєві.

Спортивна арена розрахована на відвідування 5000 глядачів. На жаль, зараз спортивна споруда не в найкращому стані та практично не використовується за призначенням. Зауважимо, що стадіон «Ювілейний» збудували ще у 1980-х роках.

«Стадіон «Ювілейний» потребує кардинальних змін. І це видно неозброєним оком. Виготовлення проекно-кошторисної документації – це перший крок, щоб відродити спортивне життя стадіону «Ювілейний». І ми його зробили», – зауважив Микола Оприск.

Днями до міста завітав Роман Хім’як, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА. На виїзній зустрічі разом з депутатами та міським головою оглянули спортивну споруду.

«Найближчим часом розпочнеться розробка проектно-кошторисної документації, наявність якої дозволить претендувати на співфінансування з обласних та державних програм, зокрема, на кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на розвиток спортивної інфраструктури та інших джерел фінансування», – зауважив посадовець.

До слова, Миколаївська громада – одна з найбільших в області. Тут мешкає понад 34 тисячі жителів.

«Наявність активного спортивного життя у громаді зумовлює необхідність появи сучасного спортивного комплексу. До того ж, поруч з Миколаєвом розташовані ряд менших громад, які поки теж не мають спортивних об‘єктів належної якості. Тому реконструйований комплекс «Ювілейний» стане центром спортивного життя одразу кількох громад, що цілком відповідає задекларованому нами на обласному рівні принципі підтримки за субрегіональним правилом», – зауважив Роман Хім’як.

Депутат Миколаївської міської ради Микола Оприск додав, що бюджетне питання спрямування коштів на ПКД розглянуть на черговій сесії, яка відбудеться у травні.

Фото із фейсбук-сторінки Романа Хім’яка