Приїхали! Міст на Комарнівщині потрібен не всім?

Очевидно, логіка в рішеннях подекуди відсутня не тільки в «Слуг народу». Цього разу на черговій V сесії Комарнівської ради VIII скликання відзначилися депутати Української Галицької партії та деяких інших політичних сил.

Зокрема, дивує позиція депутатів, які й самі живуть у населених пунктах, де не проголосовані ними ж зміни несуть за собою вкладення бюджетних коштів! На щастя, політичною волею і свідомістю інших депутатів корпусу рішення прийняті.

Серед інших позитивних змін – виділення коштів на виготовлення ПКД на продовження будівництва моста у Монастирці. До цього громада йшла дуже довго, справа «зависла» на роки. І от тепер, коли на сесії Львіської обласної ради виділено 2 млн. грн. на погашення заборгованості перед підрядником, коли неабиякими зусиллями депутата Львівської обласної ради, членкині “ЄС” Катерини Кеньо справа рушила з місця – місцеві депутати викидають отакого «коника»…

Ситуацію на сесії прокоментувала на своїй сторінці у Facebook депутатка Львівської обласної ради Катерина Кеньо: «Не розумію позиції деяких депутатів Комарнівської міської ради зокрема УГП Володимир Іванюк. Кілька місяців тому Володимир Іванюк піарив по всіх соц.мережах, що він побудує Монастирецький міст. Але рішення сьогоднішньої сесії і голосування для виділення коштів на ПКД свідчить протилежне. Мало того, що пан Іванюк і його партія не підтримали правки щодо виділення коштів на дану ПКД, а ще не підтримали змін до бюджету, де йшлося про кошти на добудову садочку в с.Бучали і будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям. Якось так, дорогі виборці… Шановні народні обранці Володимир Гойдик, Андрій Іванчук, Володимир Іванюк – яке знайдете виправдання???»

Загалом за зміни не голосували усі депутати від «Української Галицької партії» Володимир Гойдик, Андрій Іванчук, Володимир Іванюк, Леся Бойчук та Ярина Дацишин, а також присутній один з двох депутатів партії «Голос» Богдан Дрималик.