Пандемія #COVID19 триває

Загрози нікуди не зникли, медичні працівники продовжують боротьбу із коронавірусною хворобою, яка стала серйозним викликом з яким світ намагається впоратися вже більше року.

Ми переживаємо новий виток пандемії, чергова хвиля інфікувань проявила себе ще агресивніше, ніж це було до цього. Тому зараз ми повинні об’єднати зусилля у цій боротьбі за життя людей та безпеку медичних працівників.

Завдяки налагодженій співпраці Українським Лікарським Товариством у Львові та з Міжнародним благодійним фондом “Гармонія”, ще дві лікарні Львівської області безкоштовно отримали високоякісний дезінфікуючий гель в рамках міжнародного гуманітарного проєкту “SARAYA – ГАРМОНІЯ”, де стороною – донором виступає японська компанія “SARAYA”.

“Сьогодні ми, разом з депутатами райради, передали дезінфікуючі засоби для Перемишлянської центральної районної лікарні, а також для КНП Бібрська міська лікарня Бібрської міської ради. Хочу сказати, що персонал виснажений, але лікарі не здаються і роблять усе можливе. Дякую медичним працівникам за самовіддану працю. Хочу також висловити щиру вдячність від імені лікарської спільноти Міжнародному благодійному фонду “Гармонія”, адже у цей непростий час для усіх допомога є дуже важливою”, – розповідає Олег Дуда.

“Нагадаю, що 1 березня, в рамках Міжнародного гуманітарного проєкту “SARAYA – ГАРМОНІЯ” відбулася передача високоякісних дезінфікуючих засобів для 21 лікарні у Львівській області. Передача стала можливою завдяки благодійному фонду “Гармонія”, який більш ніж 20 років здійснює благодійну та соціально направлену діяльність у різноманітних проектах. Фонд має напрацювання з міжнародними донорами у сфері протидії поширення COVID-19”, – каже він.

Усього в межах співпраці до нашої області привезли 2 тонни високоякісних японських антисептичних засобів.