Комарнівським політикам боротьба з коронавірусом та держзрада неважливі!

Сьогодні, 15 квітня, відбулась чергова V сесія Комарнівської громади, на яку фракція депутатів «Європейська Солідарність» ініціювали прийняття трьох важливих звернень: до Президента України та виконавчої влади про провал вакцинації населення, створення ТСК “вагнерівців”, а також звернення до СБУ та правоохоронних органів про проведення повторних виборів у 87 та 50 округах.

Однак рішення про звернення депутатів міської ради не було навіть прийнято за основу!

Такий сьогоднішній вибір представників «Української Галицької партії» та «Голосу» ставить під сумнів їх патріотичний та проукраїнський напрямок. Таким голосуванням вони висловлюють позицію, яка на пряму суперечить цілісності держави та безпеці громадян України, таким чином підіграючи «зеленій» владі і Кремлю!

Не голосували за рішення: Володимир Гойдик (УГП), Ярина Дачишин (УГП), Володимир Іванюк (УГП), Богдан Дрималик (Голос). А, враховуючи відсутність на сесії ще 9 депутатів, звернення не розглядалися та не були прийняті.

Дивно, що за звернення такої ваги для України та українців не голосують ті політсили, які називають себе проукраїнськими.