В Золочівській громаді люди борються за землі свого пасовиська

“Люди не мають де випасати худоби. В час карантину в селян забирають можливість заробити на життя і забирають їхні землі” – депутат Золочівської районної ради від “ЄС” Ігор Діжак.

Як вже повідомлялося раніше, жителі сіл Митулин, Новосілки та Трудовач пікетували біля дороги Львів-Тернопіль. Підставою стало те, що від них забрали пасовиська на яких випасалась худоба. В зв’язку з цим у селі Митулин відбулись чергові збори.

Мешканців насторожує, що землю роздали людям, які перебувають у родинних відносинах і дали її одночасно по четверо осіб з числа однієї сім’ї. Ці люди проживають в різних областях України. Жителі підозрюють використання підставних осіб для концентрації земель в одних руках. Крім цього, коли місцеві мешканці зверталися по землю, їм казали що вільної землі на їхній території немає, а зараз віддали те, що належить людям.

“Мешканці громади хочуть, щоб їм віддали їхню землю, адже іншої вільної землі під пасовисько в них немає. Вже настала весна, через деякий час потрібно буде випасати худобу, а цього немає де робити. В зв’язку з карантином багато людей залишилось без роботи. Жінки, які тримали корови могли, продавши молочну продукцію отримати дохід і подбати про свої потреби, це було заробітком для селян. Зараз альтернативою є те, щоб людям які взяли вже землю запропонувати її в іншому місці, щоб віддати людям їхнє пасовисько”, – каже депутат Золочівської районної ради від “Європейської Солідарності” Ігор Діжак.