У такі кризові моменти, як зараз ми повинні оперативно приймати важливі рішення – Юрій Ломага

Комісія фінансів та планування бюджету вчора погодила розгортання додаткової ліжкової мережі для надання необхідної допомоги пацієнта із COVID-19. Зараз це дуже важливо, адже ми розуміємо, що ситуація в місті складна.

Комісія погодила виділення з бюджету Львівської МТГ додаткових 2 866 000 грн для облаштування КНП “8-а міська клінічна лікарня м. Львова” ліжок інтенсивної терапії в актовому залі лікарні та тимчасового шпиталю на базі поліклініки на проспекті Червоної Калини, 68. Йдеться про 60 додаткових ліжок.

Також виділили додатково 1 070 000 грн для облаштування КНП 5-та міська клінічна лікарня 50 ліжко-місць тимчасового шпиталю на вул. Бой-Желінського, 14.

Окрім цього, погодили виділення коштів на придбання 8 одиниць додаткового обладнання на суму 800 тис. грн. Йдеться про холодильники для зберігання вакцини проти COVID-19.

“Ми розглянули і підтримали звернення КНП «Клiнiчна лiкарня швидкої медичної допомоги м, Львова, на вул. Миколайчука, 9» стосовно виділення додатково 9 000 000 грн для проведення ремонтних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт відділення кардіології реперфузiйної терапії центру серця та судин КНП «Клiнiчна лiкарня швидкої медичної допомоги м, Львова, на вул. Миколайчука, 9». Це необхідно для того, аби розмістити на базі лікувального закладу додатково 100 ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою”, – розповів депутат від “Європейської Солідарності”.

“Ще одна важлива річ – це придбання магнітно – резонансного томографа на умовах лізингу для цієї лікарні. Однак Фракція “Європейська Солідарність”. Львівська міська рада пропонувала проголосувати за придбання цього обладнання на умовах конкурсної закупівлі, а не на умовах фінансового лізингу. Відповідне рішення й було підтримано”, – додав він.

“Я дякую колегам із Фракція “Європейська Солідарність”. Львівська міська рада та колегам – депутатам за підтримку медичних питань. Це дуже важливо для нашого міста, дуже важливо для львів’ян. На сьогодні пандемія торкнулася практичного кожного мешканця. У когось хворіють рідні чи друзі, хтось сам страждає від хвороби. Україна щодня б’є сумні рекорди по смертності. Нам потрібні швидкі і якісні управлінські рішення. Зараз найвищий пріоритет – це життя наших людей”, – зазначив Юрій Ломага.