На період карантину прийом громадян у центрі зайнятості відбувається з певними обмеженнями – Василь Баран

“На період карантину прийом громадян у центрі зайнятості відбувається з певними обмеженнями” – зазначив Василь Баран, директор Перемишлянського районного центру зайнятості та обласний депутат фракції “Європейська Солідарність”.

“Ми працюємо згідно вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″ на території району”, – розповів він.

“На період дії карантину обслуговування громадян (зокрема, прийом осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних), надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється дистанційно будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’ язок, електронні засоби тощо)”, – додав Василь Баран.

Особи, які шукають роботу і не бажають обмежуватися лише реєстрацією в центрі зайнятості, також можуть отримати консультації щодо актуальних вакансій, допомогу у складанні резюме та інше.