Ми підтримали запропоновану ухвалу, щоб затвердити «Рембуду» проєкт землеустрою – Олексій Різник

Відбулося засідання постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівська міська рада. У порядку денному було понад 100 питань. Зокрема, земельних питань та звернень, які надійшли на комісію.

Комісія затвердила ЛКП «Рембуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Величковського (проектованій) у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

“Сьогодні ми підтримали запропоновану ухвалу, щоб затвердити «Рембуду» проєкт землеустрою. Однак, у подальшому місто повинне створити комунальне підприємство, яке буде опікуватися усіма закладами освіти, у тому числі і будувати їх. Це було б логічно, адже зараз на «Рембуд» вішають і аукціони, і земельні ділянки для міни, і все інше. А потім стається так, що «випадково» земельні ділянки під школи та садочки стають земельними ділянками під будівництво чергових багатоповерхових будинків”, – розповів Олексій Різник.

Також комісія прийняла низку важливих рішень. Зокрема ми затвердили релігійній громаді УГКЦ парафії Вознесіння Господнього у Личаківському районі м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Старознесенській, 23 у постійне користування для обслуговування будівлі храму та будівлі плебанії.