Депутати «Європейської Солідарності» готові працювати щодня для того, аби прийняти необхідні рішення, щоб місто працювало.

Звертаємось до громади, представників ЗМІ, новобраних депутатів Львівської міської ради та вчетверте обраного міського голови Львова. 

Оскільки, пленарне засідання 21.12 перенесено на 29.12, вважаємо за необхідне висловити свою позицію.

Депутати фракції «Європейська Солідарність» переконані, що потрібно працювати, опираючись на закон, а не на догоду кон’юнктурним рішенням. У законі чітко йдеться про те, що спершу депутати приймають регламент, а після – всі інші рішення. 

Без регламенту рішення Львівської міської ради по бюджету на 2021 рік можна буде легко скасувати в суді. На даний момент Регламентна комісія погодила регламент для прийняття його радою. В комісію увійшли представники всіх фракцій міської ради. Міський голова Садовий, протискуючи бюджет перед прийняттям регламенту, робить цей документ не легітимним.

Дуже дивним є порядок денний від міського голови, в якому питання регламенту зникло. Ми вимагатимемо повернути його в порядок денний і проголосувати. Лише після цього є сенс приймати інші рішення, в тому числі і бюджет.

«Європейська Солідарність» не голосуватиме за бюджет без регламенту! Бездумного голосування не буде. Бюджет буде детально проаналізовано і проголосовано лише за ті цифри, які є реальними і працюють на користь міста та мешканців, а не на оточення мера.

Більше того, запропонований Садовим бюджет є сирим документом, який потребує численних правок, бо без них місту буде складно пережити 2021 рік. Він не враховує ні COVID ситуацію, ні приєднання до Львова інших міст та сіл, але враховує інтереси чиновників і, особливо, адміністрації міського голови.

Прес-відділ фракції партії “Європейська Солідарність» у ЛМР