Представники “Європейської Солідарності” очолили шість районних рад на Львівщині!

Представники “Європейської Солідарності” очолили шість з семи районних рад на Львівщині, серед них: Львівська, Золочівська, Стрийська, Дрогобицька, Червоноградська та Самбірська районні ради.

Вчора було обрано останнього з семи голів до районних рад Львівщини. Очолив Стрийську районну раду представник “Європейської Солідарності” Лучечко Михайло Михайлович.

Його на своїй сторінці у Facebook привітав народний депутат України Олег Синютка.

Вітаю з сьогоднішньою переконливою перемогою новообраного голову Стрийської районної ради Лучечка Михайла Михайловича! Величезну довіру до “Європейської Солідарності” буде виправдано!” – зазначив нардеп.

Нагадаємо, вчора у Києві відбувся з’їзд “ЄС” на якому Петро Порошенко наголосив, що “Європейська Солідарність” на місцевих виборах підтвердила свій статус найпотужнішої української опозиційної сили, а також повідомив про оновлення партії.

«Відбулося суттєве оновлення «Європейської Солідарності». Майже 50% відсотків наших депутатів, які пройшли до місцевих рад, – обрані вперше. Окремо хотів би наголосити на першому електоральному успіху нашої молодіжки. 45% кандидатів, які були висунуті нашою молодіжкою, стали депутатами. 29 дівчат та юнаків, запропонованих «Солідарною молоддю»,  середній вік яких 24 роки, обрано у 23 місцеві ради», – зазначив Порошенко.