Депутати Львівської обласної ради затвердили склад 15 постійних депутатських комісій та їх голів

На засіданні Львівської обласної ради депутатами було затверджено склад 15 комісій. Європейська Солідарність отримала своїх голів у семи комісіях.

Представники “Європейської Солідарності” очолили комісії з питань охорони здоров’я та материнства, з питань екології, природних ресурсів та рекреації, культури, інформаційної політики та промоції, з питань розвитку самоврядування, з питань комунального майна, з питань інженерного, житлово – комунального господарства, інфраструктури та паливно – енергетичного комплексу, з питань бюджету та соціально – економічного розвитку.

Голова облради Ірина Гримак подякувала колегам за довіру та тверду проукраїнську позицію, а також закликала до плідної подальшої співпраці на благо Львівщини.

Нагадаємо, що Ірину Гримак було обрано головою обласної ради на першій сесії Львівської обласної ради 1 грудня, згідно з рішенням Львівської обласної територіальної виборчої комісії. Кандидатуру від «Європейської Солідарності» на посаду голови облради підтримали 61 депутат з 82.