Конгрес громадських організацій України та ще шість організацій висловили свою підтримку кандидату у мери Львова Олегу Синютці

Конгрес громадських організацій, Львівська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання ветеранів”, Товариство Українських наукових викладів ім. Петра Могили, Інститут дослідження і вдосконалення життя людини та управління державою, Львівське Братство пасічників “Рій”, Громадська спілка “Ліга українського козацтва” та “Львівська обласна організація Всеукраїнської правозахисної організація “Меморіал” ім. Василя Стуса” підтримали Олега Синютку як кандидата на мери міста Львова.

“Олег Синютка – це високого рівня менеджер, який має всі необхідні якості, щоб очолити управління потужною інфраструктурою міста та вивести Львів не тільки на рівень найпривабливішого для комфортного проживання міста України, але й підняти його до статусу одного з найпередовіших та інвестиційно найпривабливіших міст Європи”, – йдеться у зверненні підписаному представниками організацій.

У своєму зверненні підписанти зазначають, що протягом багатьох років громадськість бачить потребу міста у оновленні та змінах. Представники організацій повідомили, що не можуть допустити перетворення Львова на приватний маєток чи сімейний бізнес однієї особи.