Гримак: Кожен з нас відповідальний за те, щоб проголосувати за майбутнє свого регіону та країни

Маю велику надію, що за останній тиждень ми зможемо донести до виборців важливість їхнього голосу. Кожен з нас є відповідальним за те, щоб віддати свій голос за майбутнє свого регіону та своєї країни.

Про це під час спільної прес конференції повідомила лідерка “Європейської Солідарності” Львівщини Ірина Гримак.

“Аналізуючи попередні періоди – місцеві вибори завжди були не прості, але сьогодні вони ще й юридично ускладнені через нове виборче законодавство. Є необхідність спростити розуміння виборців – як буде відбуватися процес самого волевиявлення, і як люди повинні прийти на дільниці маючи таку непросту ситуацію з пандемією”, – сказала Ірина Гримак.

Лідерка списку “Європейської Солідарності” на Львівщині підкреслила, що кількість прихильників політичної сили в області стрімко зростає, так само і збільшується чисельність партійців, яких на цей момент є вже понад п’ять тисяч.

“Команда “Європейської Солідарності” є командою однодумців, професіоналів, небайдужих активних людей, які є патріотами свого регіону і України в цілому. А лідер політичної сили у Львові та кандидат на посаду міського голови – Олег Синютка стрімко набирає підтримки серед мешканців”, – підсумувала Ірина Гримак.За даними соціологічного опитування компанії Socis, серед опитаних респондентів “Європейська Солідарність” отримала підтримку команди до обласної ради на рівні 37%, а до міської ради – 31%. Кандидат на посаду міського голови Олег Синютка, активно наздоганяє діючого мера з результатом – 30,8% проти 39% у Андрія Садового.