Завдяки фінансуванню корпорації “Roshen” у Національному інституті раку в Києві будуть проводити унікальні трансплантації

У Національному інституті раку, в місті Києві, проводять масштабну реконструкцію відділення онкогематології та трансплантації кісткового мозку за кошти корпорації Roshen. Скоро там зможуть проводити унікальні трансплантації.

Цей проект обійшовся корпорації у 50 мільйонів гривень.

“Всі сьогодні концентрують свою увагу на боротьбі з коронавірусом під час епідемії. Але не треба забувати, що навколо нас живуть люди, які продовжують боротися з дуже важкими хворобами. Тисячі людей сьогодні борються за своє життя, і одна з найбільш вразливих категорій – це хворі на онкологічні захворювання”, – сказала Марина Порошенко під час відвідин Інституту раку.

Вперше Інститут раку почав співпрацювати з компанією “Roshen” у 2018 році, тоді було відремонтовано та обладнано приміщення, де здійснювали забір стовбурових клітин і донорських тромбоцитів. Тоді копорація виділила для такого облаштування та ремонту 2,9 млн грн. А у 2019 році за підтримки компанії “Roshen” почали капітальний ремонт відділення онкогематології та прийнялися за створення відділення аутологічної  трансплантації кісткового мозку клініки №2.

За словами лікарів, після завершення реконструкції з’явиться можливість проводити унікальні операції з пересадки стовбурових клітин дорослим. Зараз таких втручань в Україні не виконують.