Кандидата на мери міста Львова Олега Синютку підтримав академік Національної Академії наук Степан Павлюк

Академік Національної Академії наук, професор, народний депутат першого демократичного скликання та директор Інституту народознавства НАН України Степан Павлюк підтримав Олега Синютку як кандидатуру на посаду мера міста Львова.

“Дивовижна активність пана Олега Синютки у ранзі народного депутата, коли одержимо і з великим тактом, в добротному публіцистичному стилі відстоюються потрібні Україні політичні ідеї. Безкомпромісність у всьому, бо йому властивий характер державного діяча. Очевидно, Олег Синютка керується багатьма настановами Блаженного Андрея Шептицького, і особливо цією “Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну””, – каже Степан Павлюк.

За словами Степана Павлюка, провівши прискіпливий аналіз кандидатів на посаду мера міста Львова, зробив висновок, що діяльність Олега Синютки з управління областю у минулому є успішною, у ній він продемонстрував свій талант відповідального, системного урядовця, якому вдалося налагодити всі справи у апараті та заглянути на численні літературно-мистецькі акції з доречним словом та вшанувати своєю присутністю ювілеї поважних осіб міста та області.