ВГО Союз Українок підтримала Олега Синютку

Всеукраїнська громадська організація Союз Українок підтримала кандидатуру народного депутата України Олега Синютки на посаду міського голови Львова.

Голова ВГО Союз Українок Ореслава Хомик зазначає, що члени об’єднання знають Олега Синютку як далекоглядного політика з європейськими демократичними цінностями і міцними патріотичними устоями.

“Переконані, що в особі Олега Синютки Львів здобуде мудрого і досвідченого господарника, талановитого менеджера та вдумливого міського очільника. Стратегічне мислення, фаховий підхід, сучасний управлінський стиль і організаторський хист Олега Михайловича не раз рятували місто у найвідповідальніших і найскладніших етапах, під час прийняття значущих і доленосних для Львова рішень. Як очільник області і колишній заступник міського голови, Олег Синютка добре обізнаний з особливостями щоденного міського трибу, щиро вболіває за свій Львів, живе його потребами, повсякчас дбаючи про його європейськість, україноцентричність, культурно-історичну славу і економічну міць”, – резюмує Ореслава Хомик.

За словами Ореслави Хомик, ключовий меседж кандидата “Настав час Львова!” – справедливо окреслює потребу якісного оновлення управлінської влади міста Львова – рішучої, фахової та проукраїнської.