Сьогоднішня влада залізла у гаманці львів’ян – Cинютка

У жодному європейському місті немає семи заступників як у мерії міста Львова, а зарплата міського голови Львова дорівнює заробітній платі мера Варшави, при тому, що бюджет Польської столиці перевищує бюджет Львова у 15 разів.

Про це 24 вересня, під час брифінгу повідомив кандидат у мери міста Львова від фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Чи має право сьогоднішня влада так обдаровувати близьких до себе чиновників? Звісно ні! Ці кошти мали бути спрямованими на зовсім іні потреби міста”, – сказав Олег Синютка.

За словами Олега Синютки, якщо львів’яни довірять йому пост міського голови, то його принципи управління містом будуть діаметрально-протилежними до принципів теперішньої влади. Припиняться захмарні премії для своїх та фіктивні соціальні виплати, кількість заступників мера скоротиться до 4 осіб (заступники голови з: фінансово-економічних питань, з питань містобудування та архітектури, з питань житлово-комунального господарства та заступник міського голови з питань гуманітарної політики), зарплата працівників апарату міської ради формуватиметься прозоро та базуючись на двох принципах – можливостям бюджету міста та реальним обсягом виконаних робіт і завдань які стоять перед кожним працівником адміністрації. Преміювання здійснюватиметься за результатами роботи та залежатиме від ініціативності та креативності, а соціальні виплати виплачуватимуться лише тим, хто справді цього потребує.

“Також, львівські комунальні підприємства знову стануть беззбитковими, як у 2014 році, система управління міста набуде європейських рис, буде прозорою, чіткою та базуватиметься на досягненні результату. Кінцевий результат оцінюватимуть львів’яни, бо наша основна місія – зробити Львів комфортним для його мешканців”, – пісумував Олег Синютка.

Нагадаємо, 6 вересня, Олег Синютка заявив про свій намір балотуватися на посаду міського голови Львова. Верховна Рада України призначила проведення чергових місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Виборці обиратимуть мерів міст, депутатів обласних, міських, районних, селищних та сільських рад. Свою команду до Львівської міської ради Олег Синютка представив 12 вересня, вслід за тим, 17 вересня на зборах партії “Європейська Солідарність” затвердили список кандидатів до Львівської обласної ради.