Народний депутат Олег Синютка представить команду від “Європейської Солідарності”до Львівської міської ради.

У суботу, 12 вересня 2020 року, об 11:00, народний депутат, кандидат у мери Львова Олег Синютка представить команду “Європейської солідарності”, яка балотуватиметься на місцевих виборах до Львівської міської ради. 

За словами, Олега Синютки, партія “Європейська Солідарність” йде на місцеві вибори для того, щоб перемагати. 

“У нас є чіткий план, що саме потрібно змінити в місті й команда, яка ці зміни впроваджуватиме. Команда патріотів, професіоналів, людей справи. Наша місія – зробити Львів містом для львів’ян. Націленим на забезпечення потреб його мешканців, зручним і комфортним, з вирішеними проблемами у транспорті, соціальній сфері, благоустрою” – зазначає Олег Синютка.

Назва програми, з якою команда “Європейської солідарності” йде на місцеві вибори – “Настав час Львова”. 

“Львів’яни очікують від нас позитивних змін у місті І ми ці зміни реалізуємо! Адже зараз за блискучим фасадом у Львові починає гнити фундамент. І для того, щоб не впала вся будівля, маємо діяти вже сьогодні”, – переконаний Олег Синютка.

Представлення кандидатів у депутати Львівської міської ради відбудеться 12 вересня об 11:00 на терасі ресторану готелю “Євроготель”, за адресою вул. Тершаковців, 6а.

Нагадаємо, що 6 вересня на багатотисячному віче у центрі Львова народний депутат Олег Синютка заявив про свій намір балотуватися на посаду львівського міського голови від “Європейської солідарності”. Рішення нардепа підтримав лідер “ЄС” та п’ятий президент України Петро Порошенко. Він заявив, що очільником Львова має бути загальнонаціональний лідер, який представляє єдину загальнонаціональну проукраїнську силу та водночас міцний господарник. Такою людиною на думку п’ятого президента є Олег Синютка.