Самардак: Найбільша проблема українського політикуму – відсутність політичної відповідальності

Якщо б мене спитали, що – найбільша біда в Українському політикумі? Я б без сумніву відповів – відсутність політичної відповідальності.

Про це повідомив екс-голова Яворівської районної державної адміністрації Ігор Самардак.

За словами Ігоря Самардака, на місцевих виборах 25 жовтня братимуть участь люди, які часто змінювали свої політичні погляди та створювали “містячкові проєкти”, чим руйнували принцип політичної відповідальності. Через їхню участь у виборах мера, Ігор Самардак прогнозує роздробленість голосів та велику кількість локальних проєктів.

“Чи пригадає хтось випадок, коли самовисуванець, що заявляв незалежність від усіх партій, чи  ба місцевий політичний проєкт  насправді виявлявся корисним для розвитку України? Не згадаєте”, – сказав Ігор Самардак.

Ігор Самардак підкреслив, що двигунами розвитку завжди були національні політичні партії – спочатку РУХ В’ячеслава Чорновола, саме з цією партію ми завжди будемо асоціювати здобуття незалежності, далі“Наша Україна” Віктора Ющенка – перші спроби Українізувати державу та зблизитись з ЄС і НАТО і беззаперечним лідером, на даний час, у державотворенні нової незалежної України  стала “Європейська Солідарність” Петра Порошенка – відновлення статусу Української мови, розбудова Армії, Українська церква, закріплення курсу в ЄС та НАТО.

За словами Ігоря Самардака, результати голосування за нові обличчя та локальні проєкти призвели до того, що лише 27 депутатів від “Європейської Солідарності” увійшли до Українського Парламенту та захищають там нашу проукраїнську позицію.

Нагадаємо:

Верховна Рада України призначила проведення чергових місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Виборці обиратимуть мерів міст, депутатів обласних, міських, районних, селищних та сільських рад.