Синютка назвав основні напрямки розвитку міста Львова

Чого вартує Львів без львів’ян? Львів повинен бути комфортним для життя його мешканців.

Про це, 6 вересня, заявив народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка під час відвідин Львова п’ятим президентом України Петром Порошенком.

За словами Олега Синютки, місто потребує вдосконалення та розвитку основних течій життя Львова: науки, технологій, культури, виробництва, туризму та інфраструктури. 

Олег Синютка вважає, що Львів повинен бути містом не лише якісної освіти, а й реалізації наукового потенціалу. Також Львів потребує налагодження виробництва для покращення економічної складової життєдіяльності міста. Ще однією проблемою міста є недостатньо налагоджений науковий туризм, який тут справді потрібен.

Олег Синютка повідомив про потребу популяризації українських традицій, львівської архітектури та творчості. На думку Олега Синютки, місія міста Львова – бути поважним партнером європейських столиць, а місія львів’ян – пишатися своїм містом.

“Нам є чим пишатися та кого шанувати. Єдине, що заважає – це влада,яка повинна перестати брехати та красти. Вона повинна піти і відповісти за те, що воно зробила зі Львовом”, – сказав Олег Синютка.

6 вересня, під час віче у центрі Львова, народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка заявив про свій намір балотуватися на пост мера міста. П’ятий президент України Петро Порошенко, підтримав майбутнього кандидата та сказав, що очолити Львів повинен лідер, який представляє єдину українську загальнонаціональну політичну силу.