Заважає мова – геть до Ростова!

Тисячі людей зібрались під Верховною Радою у Києві та десятках інших міст України, аби не допустити змін до мовного закону.

Документ авторства депутатів монобільшості планували розглянути на вчорашньому засіданні парламенту. У ньому – скасування обов’язкового переходу російськомовних шкіл на українську і норми про викладання не менше 80 відсотків предметів державною.

Відкрити можливість для тотальної русифікації освіти. Українці виступили з жорсткою критикою ініціативи скандального нардепа пропрезидентської фракції Максима Бужанського змінити мовний закон. Нову редакцію збирались розглянути в день 30-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України.

Європейській Солідарності вдалось об’єднати увесь Львів. Під синьо – жовтими стягами знову бились в унісон серця усіх патріотів галицької землі.

“Без державного статусу української мови – немає української держави і майбутнього української нації! Зараз нащадки “валуєвих” хочуть поставити на порядок денний Верховної Ради питання про припинення навчання українською мовою! ” – заявив Олег Синютка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*