Три роки безвізу!

Рівно три роки минуло з дня початку дії безвізового режиму України з Європейським Союзом.

Шлях до цієї перемоги був довгим, він супроводжувався постійними затягуваннями. Але попри усі труднощі, 11 травня 2017 року Рада ЄС схвалила надання безвізу для українців з біометричними паспортами.

Без сумніву, сьогодні важливо пам’ятати про те, що безвіз – один з основних здобутків Петра Порошенка, який користуючись великою шаною та повагою серед європейських лідерів, своєю наполегливістю, розумом та великими зусилями реалізував мрію мільйонів українців у життя.

Сьогодні Європейська Солідарність та усі бажаючі долучились до святкування цієї історичної дати. У заходах взяли участь відомі спікери: народні депутати України – Олег Синютка та Микола Княжицький, Базилевич Андрій – український лікар, доктор медичних наук, професор медицини, голова світової федерації українських лікарських товариств та Андрій Козак – народний артист України, лауреат премії ім.Т.Шевченка, український актор і режисер, діяч мистецтв.

Безвіз із ЄС – це крок до інтеграції у європейську сім’ю, це крок який зробив кожен з нас обираючи майбутнє для себе та своїх нащадків.