Врятуємо усіх: а лікарів?

У період нестабільністі та всезагальної напруги питання захисту лікарів не може бути другорядним.

 На жаль, сьогоднішня ситуація на Львівщині виглядає похмуро. Серед хворих ми усе частіше можемо помітити медиків. Лікарням не вистачає обладнання, масок, костюмів та ще багато чого. За даних обставин допомагати медичним працівникам беруться благодійні фонди, чиновники та прості волонтери. Долучились до ініціативи й депутати фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка та Микола Княжицький.

“Не змогли оминути увагою слова лікарів госпіталю у Винниках (куди нещодавно передавали медичне обладнання) про надто мале забезпечення засобами захисту.

Сьогодні від Фонду Порошенка спільно з колегою Миколою Княжицьким передали костюми індивідуального захисту для медиків у Винники, а також до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру.

Лікарі зараз на передовій боротьби й найперше – вони мають бути захищені. Бо, на жаль, на Львівщині є випадки обсервації лікарів і їх зараження. Тому першочерговим зараз є індивідуальний захист медика, медичне страхування кожного медичного працівника, який безпосередньо бореться з вірусом, а також виплата обіцяних відсотків преміальних.” – Олег Синютка