Солідарність – доброта об’єднує!

Команда Європейської Солідарності намагається докласти максимальних зусиль, щоб задовільнити отримані заявки нужденних у найкоротші терміни.

Недивлячись на карантин, однією командою ми й надалі допомагатимемо тим, хто цього потребує. Нехай Вас не засмучує карантин, адже надворі уже весна. Усмішок та добробут платформа “Солідарність – доброта об’єднує” працює у власному офісі, який останні два тижні схожий на великий логістичний центр. Волонтери вже зібрали 5 тисяч продуктових наборів ,що уже відправлені у всі офіси України. Львівський офіс “Європейської Солідарності” прийняв естафету й продовжує допомагати пенсіонерам, малозабезпеченим родинам АТОвців, багатодітним сім’ям та людям з інвалідністю. Цей проект створений за підтримки Фонду Петра Порошенка та працює у масштабах всієї країни. Спільно із допомогою небайдужих волонтерів, громадських активістів, членів партії, ГО “Справа Громад” ми доставили понад 240 коробок до людей.

В склад коробки входять крупи, макаронні вироби, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко та печиво, а також парацетамол та спеціальні інформаційні. Також до кожного набору було додано інформаційну листівку щодо правил особистої гігієни і поведінки, які допомогають вберегтись від зараження коронавірусом.

Депутати фракції Європейська Солідарність також перераховують гроші у фонд, що закупив понад 100 тисяч захисних костюмів для українських медиків, а також партію медикаментів. Марина Порошенко особисто передала 10 відновлених ШВЛ для лікарні швидкої допомоги.