Справами, а не словами!

240 коробок з наборами першої необхідності прийняли у Львівськиій територіальній організації партії «Європейська Солідарність». Допомога була закуплена за кошти «Фонду Порошенка», розсортована в центральному офісі «Європейської Солідарності», а потім передана по регіонах. А уже від завтра наші волонтери розноситимуть їх для громадян.

Найважливішим кроком до подолання паніки та забезпечення спокою серед людей, є реальна допомога нашим громадянам, а не красиві слова. Адже далеко не кожен на сьогоднішній день, залишившись без засобів для існування, зможе безболісно пережити цей карантин, особливо це стосується людей похилого віку, малозабезпечених сімей, сімей ветеранів АТО, а також багатьох інших.

Кожна упаковка містить продуктові набори першої необхідності, а також рекомендації, як запобігти інфікуванню коронавірусом.  Допомогу отримають мешканці міста та області, які залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua. Платформа була спеціально створена для того, щоб кожен набір був переданий саме тим, хто найбільше того потребує.

З сьогоднішнього дня депутати «ЄС», активісти ГО «Справи громад» та волонтери включаться в роботу по доставці персональної допомоги.