Ринок землі врятовано!

Дефіцит бюджету з початку року вже досягнув 40 млрд грн – економіка України в крутому піке .

Варто нагадати, що рік тому, коли відбувся перший тур виборів, Україна зростала до 4,4% ВВП, мала значні золотовалютні резерви НБУ і перевищення доходів бюджету. Наразі відбувається війна на три фронти: відсіч російській агресії, оборона проти епідемії коронавірусу і боротьба з кризою та захист людей. На жаль, і допомоги чекати нізвідки, бо світову коаліцію на підтримку України також розгубили та демонтували невмілими діями та помилками у зовнішній політиці.

“До цієї ситуації привела абсолютно безвідповідальна і непрофесійна політика владної команди. Держава під відповідальністю Зеленського заходить у глухий кут. Вчора парламент проголосував за антиколомойський закон, за який голосувала Європейська Солідарність і частина привладної більшості яка розуміє, що це єдиний шлях сьогодні протриматися біля влади. Проти голосувала та частина яка голосувала проти закону про ринок землі. Це 5 колона Кремля – ОПЗЖ, група яку приписують до олігарха Коломойського – “Група за майбутнє”, частина Слуг народу, яких їх же колеги звинувачують у тому, що вони потрапили в парламент за допомогою олігархів і до яких примкнула пані Тимошенко та Батьківщина. Тому, що цей закон не дозволить олігархам повернути 5 млдр доларів за які іде суд у Лондоні, ті ж самі люди голосували проти ринку землі.” – Олег Синютка у ефірі Говорить Великий ЛЬВІВ

Але саме відкриття ринку землі – це не її бездумний продаж, бо у законі були враховані застереження та поправки Європейської солідарності: Земля, яка перебуває у державній та комунальній власності продаватись не буде. 11 млн гектарів, які належать державі, українському народу, не потраплять у руки спекулянтів. Купувати землю будуть мати право лише громадяни України, причому ті, хто реально на землі працюють і її обробляють. Те, що в часи кризи вартість гектару не є високою допоможе набути землю фермерам, що не володіють значним капіталом. Водночас внесено запобіжники проти накопичення землі в агрохолдингах – не більше 100 гектарів в одні руки і тільки для фізичних осіб, громадян України. В 2014 році Порошенку і його однодумцям вдалося захистити Україну від зовнішньої агресії – знайти кошти на оборону та відродити економіку. Сьогодні саме завдяки Європейській солідарності країна отримує шанс вийти на фінансування Міжнародного Валютного Фонду. Узгоджена протидія ринку землі від фракції Тимошенко та Медведчука викриває проросійські сили, що діють проти інтересів України на користь Москві. До них приєднуються і депутати, яких завів через Зеленського до парламенту Коломойський – бажання олігарха довести економіку до дефолту ситуативно співпадає з бажаннями росіян. Зеленський отримав шанс в умовах пандемії, економічної кризи та зруйнованої економіки отримати кредити Міжнародного Валютного Фонду, щоб мінімізувати наслідки ідеального шторму в який через дії його влади потрапила Україна.