Партія «Європейська Солідарність» посилила ідеологічну складову та оновила команду, – Ірина Геращенко

Сьогодні, 11 червня, під час прес-конференції у Львові на тему: «Європейська Солідарність: презентація ідеології та основні завдання», розповіла перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Наша ключова мета – це членство в ЄС та НАТО. Саме НАТО буде тією парасолькою, яка зможе захистити від агресії. ЄС – це реформи, які мають покращити економічні та соціальні стандарти українців», – сказала Ірина Геращенко.

Вона зазначила, що партія декларує серйозне посилення кадрового складу не за рахунок відомих зірок, а за рахунок професіоналів.

«Ми є тією командою, як я називаю «політичний спецназ», яка зможе захистити країну поєднуючи досвід, професіоналізм та ідеологію», – сказала Ірина Геращенко.

64305614_2475408079137578_5395338917962579968_o

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, львів’яни стабільні у своєму політичному виборі, а партія «Європейська Солідарність» «взяла на свій щит» саме європейські та євроатлантичні цінності, які завжди були близькими львів’янам.

«Дуже важливо, що партію очолив п’ятий президент України Петро Порошенко. Суттєво оновився склад партії, приходять нові люди та нові обличчя. Перед нами поставлені не прості завдання – необхідно захищати те, що пов’язано з обороноздатністю країни.

Ми бачимо, тривожні сигнали, адже в Україну повертаються ті політичні мігранти, яких Революція Гідності виштовхала за межі країни. Ці повернення непокоять сьогодні багатьох людей. Якщо ми будемо мати левову частку підтримки громадян, то зможемо захистити Україну та цінності до яких ми усі так прагнемо», – сказав Олег Синютка.

Він наголосив, що курс партії на ЄС і НАТО, адже ЄС – це добробут людей, а НАТО – це безпека країни.

Ірина Геращенко зауважила, що «Європейська Солідарність» – це партія з право-центричною ідеологією.

«Програму політичної партії ми напрацювали у жвавих дискусіях. Нашими завданнями є побудова сильної держави опираючись на децентралізацію, захист прав людини, спільна відповідальність , захист українських традицій та цінностей. У новому парламенті ми будемо пильнувати, аби наша країна не зійшла із вірного курсу», – сказала Ірина Геращенко.